Våra butiker


Sverige

Varberg

Nätvägen 2
432 74 Träslövsläge, Sverige

måndag-fredag: 10.00 – 18.00
Lördag-Söndag: 10.00 – 16.00

Telefon +46 340 871 00

Varbergstore@labruket.com

Stockholm

Södermannagatan 19
116 40 Stockholm, Sverige

måndag - fredag: 10.30-18.00
Lördag: 11.00 – 17.00
Söndag: 12.00 – 17.00

Telefon +46 8 615 00 11

Sthlm@labruket.com

Frankrike

Paris, Saint-Sulpice

24 rue Saint-Sulpice
75006 Paris

måndag-lördag: 10.30–19.00

0033 (0) 1 42 49 73 70

Saintsulpice@labruket.com

Paris, Le Marais

77 Rue Vieille du Temple
75003 Paris

Måndag-torsdag: 10.30 - 19.00< br/>Fredag-lördag: 10.30 - 19.30
Söndag: 11.30 - 19.00

0033 (0) 1 40 24 27 54

Marais@labruket.com

Paris, Galeries Lafayette Haussman

40 boulevard Haussmann
75009 Paris

måndag-lördag: 10.00–20.00
Söndag: 11-20

0033 (0) 1 42 94 85 27

galerieslafayette@labruket.com

Paris, Abbesses (pop-up store)

8 rue de Abbesses
75018 Paris

Monday-Saturday: 10.30 am - 7.30 pm
Sunday: 11 am - 7 pm

abbesses@labruket.com

Tyskland

Berlin

Münzstraße 18
10178 Berlin

måndag-lördag: 11.00-19.00
Telefon +49 30 55668804

Berlinmitte@labruket.com

Naturlig och ekologisk hudvård gjord på den svenska västkusten med en enkel filosofi: innovation driven av naturen, inte kemikalier.